Akıllı Cam Filmi Fiyatları

Akıllı cam sistemleri, sahip olduğu sıvı kristal teknolojisi ile birçok mekânda mahremiyeti arttırır ve enerji tasarrufu sağlar. Modern bir teknolojiye ve tasarıma sahip bu sistemler hem kendinden yapışkan film olarak hem de hazır lamine cam olarak üretilebilir. Kendinden yapışkan film şeklinde üretilen sistemler, düz ve eğik cam yüzeylere kolayca uygulanabilirken, hazır lamine cam şeklinde üretilen sistemler uygun ebatta kesilerek mekanlara uygun hale getirilebilir.

Hazır lamine cam olarak üretilen akıllı camlar, uygun boyutlarda üretilerek ev, ofis, hasta hane, havaalanı, laboratuvar ve daha birçok mekânda kullanılabilir.

Akıllı cam, yerli üretimi olan, ileri bir teknolojiye ve modern tasarıma sahip bir üründür. Akıllı cam, istenilen boyutlarda üretilebilir. Akıllı cam fiyatları, camın boyutuna ve rengine göre değişkenlik gösterir.

Akıllı cam filmi, teknolojik uyumluluğu yüksek bir üründür. Uzaktan kumanda seçenekleri ve IOS ve Android uygulamaları ile kolayca kontrol edilebilir. Üstelik bu uygulamalar ve uzaktan kumanda ile şeffaflık seviyesi kolayca ayarlanabilirken, akıllı camın hangi kısmının şeffaf hangi kısmının opak olacağı da hızlı ve kolay bir şekilde seçilebilir. Akıllı cam üzerinde hızlı, kolay ve detaylı bir kontrol sunan uzaktan kumanda.

Akıllı cam filmi fiyatları, elektrik enerjisi ile çalışan bir üründür. Yapısında bulunan sıvı kristalleri, uygulanan voltajın şiddetine göre şeffaf hale geçerler. Sıvı kristalleri, elektrik uygulanmıyorken opak halde kalmaya devam ederler. Sıvı kristallerinin şeffaf hale geçmesi için gereken voltajı sağlayan güç kaynağı vardır.

Akıllı cam, uygun boyutlarda kesilerek birçok mekânda kullanılabilir ve kullanıldığı bu mekanlarda sahip olduğu teknoloji sayesinde enerji tasarrufu ve mahremiyet sağlar. Tasarımı ile de mekâna modern bir hava katar.