İLETİŞİM
BROŞÜR

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve teknik bilgileri için aşağıdaki butondan pdf broşürü indirebilirsiniz.

PDF Dosyasını İndir

evler için değiştirilebilir cam film

Duşakabin ve Salonlarınız için

DCglass akıllı camlar jaluzilerden farklı olarak elektrik akımı kesilerek milisaniyeler içinde camlar buzlu cama dönüştürülebilir ve mahremiyet korunur. Evlerde, cephe camlarında perde göreviyle, , lüks ev ve rezidans konseptlerinde akıllı cam sistemlerine yer verilmektedir. 

Enerji tüketiminden tasarruf etmek, güneşe maruziyeti, gelişmiş güvenlik ve düşük bakım gerektiren modern bir gizlilik çözümü nedeniyle iç mekan kaybını azaltmak istiyorsanız, başka yere bakmayın. DCglass akıllı Cam Filmi, konut camı düzenlemelerinin ve isteğe bağlı gizlilik kontrolünün geleceğidir. 

Böylelikle eğer akıllı cam kullanılan bir evde yaşıyorsanız istediğiniz anda perde veya jaluzi gibi mekanik bir çözüme başvurmadan bir tuşa basarak camlarınızı karartabilir dışarıdan görünürlüğünüze son verebilirsiniz. İletken yüzeylere ne kadar akım verirseniz o kadar güçlü bir elektrik alan oluşacak, askı parçacıklar o kadar düzgün bir hizalanma içerisine girecek ve o kadar miktarda ışığın geçmesi sağlanacaktır. Yani devreye verilecek güç arttıkça geçmesine izin verilen ışık miktarı artacaktır.

duşakabin akıllı cam filmiduşakabin akıllı cam filmi

Sistemi manuel kullanmanın yanı sıra devreye bağlayacağınız sensörlerle otomatik olarak da kullanabilirsiniz. Örneğin evler için bir fotosel kullanarak gün ışığı ortamında akıllı camınızı aktif (ışığı geçiren konum) gece ise otomatik olarak pasif konumda çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

AKILLI CAM FİLMİ DUŞAKABİNLERDE NASIL ARTILAR SUNAR?

Akıllı cam filmi, sahip olduğu sıvı kristal teknolojisi sayesinde hem opak hem de şeffaf bir hal alabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede, kullanıcısına duşa kabin kullanımı esnasında mahremiyet sunar. Aynı zamanda zararlı UV ışınlarını tutan tasarımı sayesinde de insan cildini bu ışınların zararlı etkilerinden korur.

Akıllı cam filmi, sahip olduğu teknoloji ve tasarımı sayesinde ısınma, soğuma ve aydınlanma açısından önemli bir enerji tasarrufu sağlar. Akıllı cam filminin kullanıldığı duşa kabinde, filmin sağladığı ısı tasarrufu sayesinde hem bütçe hem de doğa korunabilir.

Akıllı cam filmi, elektrik akımı verildiğinde şeffaf hale gelirken, elektrik akımı verilmiyorken opak halde kalır. Üstelik teknolojik uyumlulukları da yüksektir. Uzaktan kumanda seçenekleri ve akıllı telefon uygulamaları sayesinde duşa kabinin şeffaflık seviyesi istenildiği gibi ayarlanabilirken, hangi kısmın şeffaf hangi kısmın opak olacağı da ayarlanabilir. Akıllı cam filmi, opak hale gelebilen bu teknolojisi sayesinde kullanıcısına mahremiyet sağlarken, ses geçirmez tasarımı sayesinde de özellikle ses yalıtımın zayıf olduğu banyolarda mahremiyete önemli bir katkı sağlar.

Akıllı cam filmi, sahip olduğu tasarım sayesinde sunduğu teknolojik kolaylıkların, sağladığı enerji tasarrufunun ve insan cildini koruyan yapısının yanında kullanıldığı banyoya modern ve fütüristtik bir hava katar.

Akıllı cam filmi, kendinden yapışkan bir şekilde üretildiği için, duşa kabinlere kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilir. Akıllı cam filmi, film şeklinde üretilebildiği gibi, hazır lamine cam şeklinde de üretilebilir. Bu sayede, takılabileceği bir duşa kabin olmasa bile, banyonun ölçülerine uygun olarak hazır lamine cam şeklinde üretilir ve banyoda akıllı ve teknolojik bir duşa kabin elde edilebilir.

değiştirilebilir akıllı cam filmi
değiştirilebilir akıllı cam filmi
değiştirilebilir akıllı cam filmi