İLETİŞİM
BROŞÜR

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve teknik bilgileri için aşağıdaki butondan pdf broşürü indirebilirsiniz.

PDF Dosyasını İndir

ofisler için değiştirilebilir cam film

Makam ve Toplantı Odalarınız İçin

Mimari camlar PDLC akıllı filmlerin ana kullanım alanıdır. Bu alandaki en yaygın uygulama ise modern cam ofis bölmeleridir. CEO, yönetici odaları ve toplantı salonları cam bölmeler ile şık ve ferah bir yapıya kavuşmaktadır. Bu cam bölmelerde gizliliğin korunması için geleneksel olarak jaluziler kullanılmaktadır. Jaluzi sistemleri açık olduğu durumda dahi parçalı bir görünüm sunması ve açma-kapama mekanizmalarındaki mekanik sorunlar gibi birçok dezavantaja sahiptir. PDLC filmler jaluzinin alternatifini teşkil etmenin çok ötesinde bir çözüm sunmaktadır. DCglass; değiştirilebilir PDLC film: Polimer Dağılımlı Sıvı Kristal, sıvı kristal molekülleri enerjiye dönüştürüldüğünde, sıvı kristal molekülleri aynı yönde olma eğilimindedir. PDLC sınıfı cam filmleri elektrik akımı uygulandığında transparan, elektrik akımı kesildiğinde ise opak/buzlucam görünümüne sahip olan akıllı malzemelerdir. PDLC optik özelliklerinin elektrik akımı ile kontrol edilmesini yapısında ihtiva ettiği sıvı kristal damlacıklar sağlamaktadır. Filmlere elektrik akımı uygulandığında sıvı kristaller polarize olarak tek yönde yönelir ve gelen ışığın geçmesine olanak sağlarlar. Elektrik akımı kesildiğinde ise sıvı kristaller rastgele yönlenir ve geçen ışığı dağıtırlar. Dcglass , değiştirilebilir akıllı cam film, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünlerdir.

toplantı odası akıllı cam filmitoplantı odası akıllı cam filmi

Yüksek Şeffaflık ve Opaklık

DCglass Akıllı Cam Filmi açıkken (şeffaf halde) en yüksek seviye denetlik ve kapatıldığında tamamen opaklık sunar.

Yüksek gizliliğe sahip odalarda ofis toplantıları için ideal

İdeal çalışma koşulları için ofis ayarlarında güneş ışığı parlamasını kontrol edin

Mahremiyetin zorunlu olduğu diş hekimliği ofisleri ve hastaneler için ideal

Tüm cam türlerinde hızlı ve kolay kurulum

Akıllı Cam Filmi Ofislerde Neler Sunar?

Akıllı cam filmi, birçok kullanım alanına sahiptir. Bu kullanım alanlarının önde gelenlerinden birisi de ofislerdir.

Akıllı cam filmi, teknolojisi ve kolay kullanımı sayesinde hızlı bir şekilde şeffaf veya opak bir hal alabilir. Akıllı cam filmi, bu özelliğinin yanında ses geçirmeyen bir yapıya da sahiptir. Akıllı cam filminin bu özellikleri, özellikle ofislerin toplantı odaları, yönetim kurulu üyelerinin ve CEO’ların odaları, ofis girişleri gibi gizlilik gerektiren kısımlarda gerekli mahremiyeti sağlar. Akıllı cam filmi, görüşmelerden sonra şeffaf bir hale getirilerek, bu odalar eski haline hızlı ve kolay bir şekilde döndürülebilir.

Akıllı Cam Filmi, Nasıl bir Kullanıma ve Tasarıma Sahiptir?

Akıllı cam filmi, ofiste uygulandığı kısımlara modern bir hava getiren tasarıma sahiptir. Sağladığı kolaylık ve mahremiyetin yanında, ofisin görünümünü teknolojik, modern ve dikkat çekici bir hale getirir.
Akıllı cam filmi, çok kolay bir kullanıma sahiptir. Uzaktan kumanda seçenekleri ile veya istenildiği taktirde IOS veya Android uygulamaları ile akıllı cam filmi, istenilen şeffaflık seviyesine hızlı bir şekilde getirilebilir. Ayrıca akıllı cam filminin kolay kontrol seçenekleri ile, bir kısmı şeffaf hale getirilebilirken bir kısmı da opak hale getirilebilir. Akıllı cam filminin bu teknolojik uyumluluğu, gereken mahremiyeti hızlı bir şekilde sağlarken zaman da kazandırır.
Akıllı cam filmi, kendinden yapışkan bir halde üretildiği için, ofiste uygulanılması istenilen camlara kolayca uygulanabilir ve o camlar akıllı ve teknolojik bir hale getirilebilir. Akıllı cam filmi, aynı zamanda hazır lamine cam şeklinde de üretilebildiği için, ofiste uygun ve istenilen noktalara akıllı camdan oluşan ve mahremiyet sağlayan odalar kolaylıkla yapılabilir.
Akıllı cam filmi, sahip olduğu teknoloji sayesinde ofislerde gereken mahremiyeti kolayca sağlarken, tasarımı ile de ofislere fütüristtik ve modern bir hava katar.

ofisler için değiştirilebilir akıllı cam filmi
ofisler için değiştirilebilir akıllı cam filmi
ofisler için değiştirilebilir akıllı cam filmi