İLETİŞİM
BROŞÜR

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve teknik bilgileri için aşağıdaki butondan pdf broşürü indirebilirsiniz.

PDF Dosyasını İndir

özel alanlar için değiştirilebilir cam film

Hastane, Havaalanı ve Rezidanslar için

DCglass akıllı camlar jaluzilerden farklı olarak elektrik akımı kesilerek milisaniyeler içinde camlar buzlu cama dönüştürülebilir ve mahremiyet korunur. Ofis uygulamalarının dışında dış cephe camlarında perde göreviyle, otel odalarında banyo bölmelerinde, tuvalet kabinlerinde, kontrol odalarında ve endüstriyel tesislerde, araştırma laboratuvarlarında, terminaller, havaalanlarında güvenlik bölmeleri ve pasaport gişelerinde, spor tesisleri, saunalar ve yüzme havuzlarında, lüks ev ve rezidans konseptlerinde akıllı cam sistemlerine yer verilmektedir. Bir diğer bir kullanım alanı ise medikal tesislerdir. MRI ve X-ışınları tomografi odaları, yeni doğan ve yoğun bakım üniteleri, kemoterapi bölümleri ve hasta odaları ve paravanlar gibi farklı zamanlarda mahremiyet gerektiren bölmeler akıllı camlar ile donatılabilir.

 

duşakabin akıllı cam filmiduşakabin akıllı cam filmi

Enerji tüketiminden tasarruf etmek, güneşe maruziyeti, gelişmiş güvenlik ve düşük bakım gerektiren modern bir gizlilik çözümü nedeniyle iç mekan kaybını azaltmak istiyorsanız, başka yere bakmayın. DCglass akıllı Cam Filmi, konut camı düzenlemelerinin ve isteğe bağlı gizlilik kontrolünün geleceğidir. 

Akıllı cam filmi, ev, ofis, havaalanı, hasta hane, laboratuvar, balkon, banyo ve daha birçok mekânda kullanılan ve kullanıldığı bu mekânda sahip olduğu teknoloji sayesinde sağladığı mahremiyetin yanında enerji tasarrufu ve zararlı güneş ışınlarından korunma sağlayan, modern tasarıma sahip bir üründür.

Akıllı cam filmi, kendinden yapışkan bir şekilde üretilen, düz ve eğik cam yüzeylere kolayca uygulanabilen bir üründür. Uzaktan kumanda seçenekleri ve akıllı telefon uygulamaları ile kolayca kontrol edilebilir.

Akıllı cam filmi, yanında uzaktan kumanda ve güç kaynağı da alınması gereken bir üründür. Akıllı cam filmi üzerinde hızlı ve kolay bir kontrol sağlayan, şeffaflık seviyesini ve hangi kısmın opak hangi kısmın şeffaf olacağını kontrol edebilmeyi sağlayan kontrol kumandası.

Akıllı cam filmi, elektrikle çalışan bir üründür. İçerisinde bulunan sıvı kristalleri, elektrik verildiği zaman şeffaf bir hal alırken, elektrik verilmiyorken opak halde kalır. Verilen voltaj seviyesine paralel olarak, sıvı kristallerinin şeffaflığı da değişir. Şeffaflığın sağlanması için gereken voltajı sağlayan güç kaynağı.

Akıllı cam filmi, sunduğu kolay kullanım, modern ve teknolojik tasarımı, sağladığı mahremiyet ve enerji tasarrufu ve uzun ömürlü kullanımı ile mekanların daha verimli kullanılması ve mahremiyetin sağlanması için pratik çözümler sunan bir üründür. Akıllı cam filmi, sunduğu teknolojik imkanlar ve uzun ömürlü kullanımı ile uygun fiyatlı bir üründür.